Tipy, ako schudnúť 5 kíl za týždeň

vážení pri chudnutí o 5 kg za týždeň

S blížiacim sa letom mnoho žien hľadá dokonalý spôsob, ako schudnúť aspoň päť kíl za jediný týždeň. V skutočnosti je to celkom možné, ak budete prísne dodržiavať dôležité tipy. Po siedmich dňoch budete môcť obdivovať svoj odraz v zrkadle.

Voda vyčistí toxíny a pomôže vám schudnúť

Schudnúť päť kilogramov sa na prvý pohľad zdá ako nesplniteľná misia. V skutočnosti to však tak vôbec nie je.

Pi viac vody

Voda je prírodný čistič toxínov a toxínov. Pomáha činnosti obličiek a urýchľuje vylučovanie nebezpečných látok z tela. Celkovo sa má vypiť asi 30 ml na 1 kilogram hmotnosti za deň. Najlepšie je dať prednosť obyčajnej čistej vode bez plynu. Ráno, pol hodiny pred raňajkami, musíte vypiť pohár tekutiny, najlepšie teplej. Ak chcete, môžete pridať aj čerstvú citrónovú šťavu. To pomôže zlepšiť trávenie a fungovanie gastrointestinálneho traktu. Čo sa týka pitia počas dňa, je lepšie dať prednosť slabým čajom, ako aj bylinkovým – harmančekový, petržlenový. Pomáhajú zbaviť sa opuchov a priaznivo vplývajú na organizmus. A zelený čaj má tonizujúci účinok.

2 dni 1200 kalórií

Chudnutie zvyčajne trvá rovnaký čas ako priberanie. Prvým krokom je prehodnotiť jedálniček, vylúčiť kalorické jedlá a zároveň nezabúdať na šport. A hneď držať prísnu diétu je chyba. V dôsledku toho sa metabolizmus spomalí a bude sa to len zhoršovať. V bruchu a na bokoch sa môžu objaviť tukové zásoby a svaly úplne ochabnú. Preto je dôležitý správny prístup. V prvých dvoch dňoch diéty by ste mali jesť tak, aby celkový obsah kalórií počas dňa nebol vyšší ako 1200 kcal. A dúfať v noc je kontraindikované. Večera by sa mala konať najneskôr 2-3 hodiny pred spaním. Ak vám pocit hladu nedovolí zaspať, mali by ste vypiť pohár vody.

Ak chcete schudnúť, mali by ste sa vzdať cukru a výrobkov s ním.

Bez cukru a bez soli

Toto je ďalšie dôležité pravidlo pre chudnutie do týždňa. Takže zo stravy by mali byť vylúčené všetky potraviny, ako aj nápoje, ktoré obsahujú cukor. Môžu to byť pekárenské výrobky, torty, torty, zmrzlina, torty, cukrovinky a iné. Okrem toho by v strave malo byť minimum soli. Zadržiava vodu a tým spôsobuje opuchy. Najlepšie je vyhnúť sa sladkému sušenému ovociu a nezrelým banánom. Môžu spôsobiť kvasenie v črevách. Zo zeleniny treba obmedziť tie, ktoré môžu spôsobiť plynatosť – strukoviny, karfiol. Ale strava by mala obsahovať chudé ryby, biele morčacie a kuracie mäso a varená zelenina je vhodná na obloženie. V ponuke môžu byť aj nízkotučné mliečne výrobky, ako je tvaroh, jogurt, fermentované pečené mlieko, kefír, jogurt a iné. Chudnutie môže zahŕňať sladké a kyslé ovocie, čerstvú zeleninu, polievky a dusené jedlá.

vykládka

Pôst na chudnutie je len dar z nebies. Pomáhajú zbaviť sa prebytočnej tekutiny, čo znamená opuchy, odstraňujú zvyšky nestráveného jedla, toxíny a toxíny. Musíte stráviť len 1-2 takéto dni v týždni. Tu je však dôležité byť opatrný. Ak sa vyskytnú nejaké zdravotné problémy alebo chronické ochorenia, potom je lepšie netráviť pôstne dni. Ak neexistujú žiadne kontraindikácie, potom stojí za to vyskúšať. Takže vykladanie môže byť usporiadané na hnedej ryži. Kaša sa varí a konzumuje počas dňa v malých porciách. Pred spaním stačí namočiť 300 gramov cereálií, opláchnuť a ráno uvariť. Ale o nejakom oleji a soli nemôže byť ani reči. V deň pôstu by ste mali piť viac vody. Vykladanie sa môže vykonávať aj na kefíre, tvarohu. Telo tak môžete nasýtiť vápnikom. Počas dňa môžete zjesť asi 600 gramov 5% tvarohu a vypiť 1 liter 1% kefíru. Malo by byť 6-krát 100 gramov fermentovaného mliečneho výrobku, zakaždým umyté kefírom.